Pristatymas

Jūsų užsakytos prekės atvyksta pas Jus tiesiai iš JAPONIJOS širdies – TOKIJO.

Siunčiame į visas pasaulio šalis!

 

Pristatymo būdai Sąlygos Kaina
 PAŠTAS Šiuo metu siuntos pristatomos mažiausiai per 3 savaites (siuntos gali vėluoti). €7, jei užsakymo suma nesiekia €100. Jei užsakymo suma €100 ir didesnė – pristatymas nemokamas.


Informaciją apie perduotas prekes kurjeriui pateiksime Jums el. paštu.

Prekes atsiimsite pašto skyriuje arba jas atveš pašto kurjeris. Informaciją apie prekių perdavimą gausite SMS žinute.

Siuntos priėmimo metu atidarykite pakuotę ir įsitikinkite, kad visi užsakyti produktai yra joje.

Visas pastabas dėl akivaizdžių produkto pakuotės pažeidimų ar produktų trūkumų Jūs privalote pareikšti kurjeriui siuntos pristatymo metu arba pašte atsiimdami siuntą. Tai privalo būti pažymėta siuntos priėmimo-perdavimo dokumente (važtaraštyje).

Priimdami siuntą, įvertinkite siuntos būklę. Jei pakuotė pažeista ir / arba įtariate, kad viduje esantys produktai gali būti sugadinti, prašome nepriimti iš kurjerio ar pašte tokios siuntos ir iš karto susisiekti su mumis telefonu +370 612 305 15.

Pasirašius šiame dokumente ir nepateikus pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Vėliau pretenzijos dėl prekių kokybės nepriimamos.

Pastaba: garantuojame, kad visos kainos parduotuvėje yra nurodytos su visais mokesčiais. Skirtingose šalyse gali būti pritaikytas papildomas siuntos mokestis, kurį mes Jums kompensuosime. 

Ko ieškai?

Krepšelis