Grąžinimas

10 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Visos Japoni parduotuvėje esančios prekės yra hipoalergiškos ir pagamintos iš saugių ingredientų. Suprantame, kad gali kilti abejonių, ar prekė jums tiks, todėl suteikiame 10 dienų grąžinimo garantiją. Šia grąžinimo garantija galite pasinaudoti, kai prekė yra tik pabandyta ir yra išsaugota pakuotė.


Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;

  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

  • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta – kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti prašymą grąžinti prekę. Prašymą galite rasti paspaudę čia.


Gavę Jūsų prašymą, su Jumis susisieksime per 2 d. d. ir suderinsime prekės grąžinimo detales.


Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d. d. pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į sąskaitą, kuri buvo nurodyta grąžinimo formoje).


Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.


Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą.

Ko ieškai?

Krepšelis