Nemokamas pristatymas nuo €100
10 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Apie mus

Sveiki atvykę į JAPONÍ!

Visas grožio pasaulis žavisi Japonų kosmetika, stebisi mokslo pasiekimų, senųjų Rytų šalių odos priežiūros tradicijų ir paskutinių mokslo išradimų sinergija.

Kiekviena moteris norėtų ant savo kosmetikos staliuko įkurdinti ne vieną buteliuką, užpildytą tais japoniškais stebuklais.

Tokia svajone vedami įkūrėme japoniškos kosmetikos parduotuvę Japoní – tam, kad Jūs galėtumėte išbandyti šiuos didžius išradimus mažame kosmetikos buteliuke, funkcinio maisto dėžutėje ar unikaliame prietaise.

Pas mus lengva rinktis, užsakyti ir už kelių dienų gauti siuntinį su tikru stebuklu – sukurtu, pagamintu ir išsiųstu Jums asmeniškai tiesiai iš Japonijos.

Japoní parduotuvėje pristatyti aukščiausios kokybės odos ir kūno priežiūros produktai, kurie Japonijoje yra parduodami tik profesionaliuose salonuose ir dermatologijos klinikose. Juose telpa visas Japonijos grožio mokslo elitas: kamieninės ląstelės, placentos ir virkštelės ekstraktai, nano kapsulės, mikrosrovės, nikotinamido mononukleotidas, peptidai, į mikosporiną panašios amino rūgštys ir daugelis kitų, mums niekur nematytų ir negirdėtų, bet itin kruopščiai atrinktų ir ištirtų aktyviųjų medžiagų.

Užtenka tik kartą pabandyti nors vieną buteliuką ir tai pavirsta meile visam gyvenimui.

O mes nenurimstame ir nuolat ieškome vis naujų gamintojų, kad dar labiau nustebintume save ir Jus!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite informacijos apie naujienas!

Jei reikia pagalbos parenkant geriausią Jūsų odos tipui skirtą produktą, susisiekite su mumis Instagram platformoje @japoni.lt, Facebook platformoje @japoniparduotuve arba tel. +370 612 305 15.


Su meile,
Japoní komanda

Ko ieškai?

Krepšelis