Nemokamas pristatymas nuo €100
10 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Kenkiate savo odai ir to nežinote?

Kenkiate savo odai ir to nežinote?
 Nors ir labai stengiamės išlaikyti savo odą švarią ir sveiką, vis tiek dažnai susiduriame su bėrimais, nelygiu spalvos tonu, patamsėjusiomis dėmėmis ir kitomis odos problemomis. Todėl natūraliai kyla klausimas „KODĖL?“.
Šiame straipsnyje aptarsime odai kenkiančius įpročius, apie kuriuos galbūt net nesusimąstėte. 
 

Nepersistenkite valydami veidą

 
Kad ir kaip norėtumėte, kad jūsų veidas būtų kuo švaresnis, per daug jį valydami, odai padarote daugiau žalos nei naudos. Valydami veidą kartu pašalinate natūralius aliejus arba, dar blogiau, pažeidžiate odos barjerą. Patartina prausti veidą du kartus per dieną – ryte, kai pabundate, ir vakare, prieš einant miegoti. Jei dienai įpusėjus jaučiate, kad jūsų veidas yra riebus, riebalų perteklių galite nuvalyti specialiomis, veidui skirtomis, servetėlėmis. Visada rinkitės jūsų odos tipui tinkamą prausiklį.
Japoni parduotuvėje esančius prausiklius rasite ČIA.
 

Nespauskite spuogų

 
Japoni_akne_spuogai

Nors visi žino, kad spuogų spaudinėjimas yra odai kenkiantis įprotis, vis tiek daugelis tai daro. Todėl ir negalėjome jo praleisti šiame sąraše.  Spuogų spaudinėjimas yra vienas labiausiai odą žalojančių įpročių. Tai dirgina veido odą (labiausiai poras) ir kai kuriais atvejais dėl to gali atsirasti randelių, kurie sukuria dar didesnių veido problemų. Kai kitą kartą kils rankos spausti dar vieną spuogą, pasvarstykite apie apsilankymą pas dermatologą ar kosmetologą. 
Inkštirai ir spuogai nepranyksta juos išspaudus. Tai yra kur kas ilgesnis procesas. Specialistai gali pasiūlyti jūsų odai tinkamas procedūras, o jūs būsite tikri, kad esate gerose rankose!
 

Nelieskite veido

 
Tikriausiai yra momentų, kai liečiate savo veidą to net nepastebėdami, pavyzdžiui, kai užsidengiate čiaudėdami, kai pasikasote nosį arba kai sėdėdami prie darbo stalo pasiremiate smakrą ranka. Atliekant tokius veiksmus ant jūsų rankų esančios bakterijos patenka ant veido, kurios užkemša poras, o vėliau atsiranda spuogų. Stenkitės neliesti veido ir nuolat plaukite rankas arba naudokite dezinfekcinį skystį.
 

Naudokite saulės apsaugą

 
Japoni saules apsauga japoniška kosmetika

Saulės apsauga yra vienas svarbiausių odos priežiūros žingsnių. Niekada neišeikite iš namų nepatepę odos apsaugos nuo saulės priemone, nes žalingi saulės spinduliai gali stipriai pakenkti jūsų odai. Dėl per didelio saulės spindulių kiekio gali atsirasti raukšlių, patamsėjusių dėmių, nudegimų, pakisti odos spalva, o kai kuriais atvejais, gali išsivystyti odos vėžys. Svarbu paminėti, kad ir išmaniųjų telefonų, televizorių ir kompiuterių skleidžiama šviesa kenkia odai. Norėdami nuo jos apsisaugoti, naudokite kremus su UV filtrais. Net jei visą laiką būnate namuose. 
 

Sportuokite

 
Kaip ir vanduo, sportas taip pat yra naudingas ne tik jūsų kaulams ir raumenims, bet ir jūsų odai. Sportuodami jūs prakaituojate ir taip iš kūno pašalinate toksinus. Jei jūsų kūnas bus sveikas, tai ir jūsų oda bus švaresnė ir sveikesnė.  Trumpa, kasdien atliekama 20 minučių, mankšta gali stipriai pagerinti jūsų sveikatą, todėl nenuvertinkite sporto galios. 
 

Išsimiegokite

 
Ne šiaip sau tai yra vadinama grožio miegu“. Miego trūkumas sumažina drėgmės lygį jūsų odoje, todėl oda dehidratuoja. Jūsų odos pH lygis taip pat sumažėja, o dėl to oda atrodo papilkėjusi ir labiau išryškėja raukšlės. Mūsų patarimas: prieš eidami miegoti išgerkite stiklinę vandens. Tokiu būdu jūsų kūnas bus aprūpintas drėgme visą naktį. Taip pat naudokite drėkinamąjį losjoną. Jis padės apsaugoti odą nuo senėjimo.
 

Gerkite pakankamai vandens

 
japoni japoniška kosmetika

Vanduo yra naudingas ne tik jūsų vidaus organams, bet ir odos ląstelėms. Vandens trūkumas veikia jūsų energijos lygį, o kartu sukelia odos sausumą ir pleiskanojimą, o dėl to oda tampa mažiau atspari išorės veiksniams ir labiau linkusi raukšlėtis. Stenkitės išgerti 8 stiklines vandens per dieną, kad pašalintumėte toksinus. Taip pat nepamirškite patepti odos drėkinamuoju kremu arba nakčiai skirtu losjonu praėjus kelioms minutėms po veido prausimo. Taip jūsų oda išliks pridrėkinta ir lygi.
Japoni parduotuvėje turime gausų KREMŲ ir LOSJONŲ pasiūlymą. 

Komentuoti

Komentarai turi būti patvirtinti moderatoriaus prieš juos publikuojant

Ko ieškai?

Prenumeruokite JAPONI naujienlaiškį ir laimėkite €50 dovanų kuponą!

Laimėtoją renkame kiekvieną mėnesį!

Krepšelis